Manicure, pedicure-szkolenie

9 maja, 2017 (21:30) | Ogólna kategoria | By: admin

Każda kobieta pragnie, by paznokcie były piękne i zdrowe, nie każdą jednak stać na to, by stale wydawać pieniądze na drogie kosmetyczki przynajmniej trzy razy w miesiącu. szkoleniaperfectum.pl oferują jednodniowe szkolenia z manicure i pedicure w systemie couchingowym. System ten, polega na indywidualnym szkoleniu jednej lub dwóch osób. Taki system szkoleń jest najbardziej cenionym, ponieważ czas poświęca się tylko jednemu kursantowi.

Całe szkolenie to 90% praktyki. szkoleniaperfectum.pl gwarantują własnego modela na którym będzie można ćwiczyć. Kursant ma do dyspozycji własne miejsce pracy, tj. biurko do nauki oraz wszystkie potrzebne materiały i kosmetyki. Omawiane będą takie zagadnienia jak: budowa i funkcje paznokci, wyposażenie w gabinecie, organizacja miejsca pracy kosmetyczki zgodna z wymogami BHP, rodzaje manicure i pedicure, masaż dłoni, zabieg parafinowy dłoni, pedicure za pomocą frezarki bądź techniki postępowania w przypadku problemów ze stopami.

Po zakończonym szkoleniu praktykantka dostaje odpowiednie certyfikaty, dzięki którym będzie mogłą przystąpić do wymarzonego zawodu kosmetyczki.

Write a comment