Firma skupująca samochody

4 kwietnia, 2018 (23:16) | Ogólna kategoria | By: admin

Coraz większa ilość osób decyduje się na kupowanie samochodów z rynku wtórnego. Jest to korzystne dla obu stron – kupującego, który znajduje wymarzony model auta znacznie taniej, niż w salonie oraz sprzedającego, który może pozbyć się samochodu, jakiego nie zamierza już używać. Niestety, w przypadku kupowania używanego samochodu od osoby prywatnej, nie mamy pewności, czy auto rzeczywiście jest w dobrym stanie. Istnieją jednak komisy oraz przedsiębiorstwa, skupujące używane auta. Pomagają one wycenić samochody sprzedającym i szybko je spieniężyć, jak i kupującym, znaleźć samochód, dopasowany do określonego budżetu.

skup aut dokonamy za pośrednictwem portalu Kupimy-Auto.pl. Ze strony tej dowiedzieć się można, że kupująca auta firma, nabywa modele wszystkich marek, niezależnie od ich stanu. Pobyć się więc można nie tylko samochodów osobowych, ale także zabytkowych, dostawczych, a nawet motocykli. Skup nie wymaga, by pojazdy posiadały aktualny przegląd lub ubezpieczenie OC. Ważne jest jednak to, że skup nie jest złomowiskiem, dlatego o ile uszkodzone (także rozbite i powypadkowe) samochody mogą zostać kupione, całkowicie nienadające się do jazdy, nie zostaną wycenione. Skup Kupimy-Auto.pl, nie rozprowadza części zamiennych. Sam proces sprzedaży używanego samochodu przebiega bardzo sprawnie – dochodzi do szybkiej wyceny, a następnie po wspólnym porozumieniu obu stron, podpisana zostaje umowa kupna-sprzedaży. Firma istnieje na polskim rynku od dziesięciu lat – przez ten czas, udało się jej zbudować renomę i pozytywny wizerunek w oczach zadowolonych klientów. Aby skontaktować się ze specjalistą ze skupu, należy napisać na adres email: biuro@kupimy-auto.pl lub zadzwonić pod numer: 504 441 484.

Nieco szerszą ofertę, dotyczącą skupu używanych samochodów, znajdziemy na stronie internetowej: skup-aut-24-warszawa.pl. Ta popularna, polska firma zajmuje się kupnem aut w każdym stanie, jednakże dodatkowo, mamy także możliwość zezłomowania uszkodzonego samochodu, gdyż do dyspozycji klientów pozostają dwie lawety. Wystarczy jedynie skontaktować się z pracownikami skupu pod jednym z dwóch numerów telefonu: 696 052 012, 508 126 452, dostępnych siedem dni w tygodniu.

Write a comment