Najlepszy pomysł na prezent dla mężczyzny? Bon na pakiet strzelecki!

10 października, 2018 (08:12) | Ogólna kategoria | By: admin

Zbliżają się urodziny męża? Już jutro dzień chłopaka, a my wciąż zastanawiamy się nad prezentem? Zamiast kupować kolejną zbędną rzecz, zadbajmy lepiej o prezent, który stanie się źródłem niezapomnianych doświadczeń. Tego rodzaju upominki są coraz bardziej popularne. Jedną z ciekawszych opcji, jeżeli chodzi o prezent dla mężczyzny jest wykupienie pakietu na strzelnicy. Strzelectwo od zawsze fascynuje mężczyzn. Nie ważne, czy mają lat pięć czy trzydzieści pięć. Pomóżmy im rozwinąć tę pasję i spełnić marzenia o strzelaniu.

Bony upominkowe strzelnicy Pasternik
Cracow Shooting Academy wychodzi na wprost potrzebom swoich klientów i proponuje możliwość nabycia specjalnych bonów upominkowych. Możemy wykorzystać je, jako świetny podarunek na urodziny i na każdą inną okazję. Krakowska strzelnica wystawia bony na dowolny pakiet strzelecki. Możemy, więc sami wybrać pakiet, który nas najbardziej interesuje. Co ciekawe, decydujemy również o wysokości takiego bonu. Opcja ta odróżnia ofertę strzelnicy Pasternik od ofert innych strzelnic, gdzie bony opiewają na konkretne kwoty i nie ma możliwości negocjowania ich wysokości. Kupienie bonu jest bardzo proste. Wystarczy kontakt mailowy lub telefoniczny i ustalenie z pracownikiem strzelnicy wartości bonu oraz wybór konkretnego pakietu strzeleckiego. Warto przedtem zapoznać się z dostępnymi na strzelnicy pakietami. Zrobimy to na stronie internetowej https://www.shootingcracow.com lub https://www.shootingcracow.com/en/Shooting_range.

Dlaczego warto wybrać strzelnicę Pasternik?
Jest to z pewnością jedna z najlepszych strzelnic w Krakowie i okolicach. Pracuje w niej doświadczona kadra. Instruktorzy posiadają nie tylko stosowne umiejętności, ale również wszystkie konieczne pozwolenia i certyfikaty. Jeśli chcemy uczyć się strzelania pod okiem najlepszych, po prostu nie ma lepszego wyboru. Strzelnica gwarantuje również bardzo szeroki wybór oferty, zarówno, jeżeli chodzi o rodzaj pakietów strzeleckich, jak i broni. Miejsce to posiada doskonałą lokalizację, umożliwiając łatwy dojazd z samego Krakowa oraz okolicznych miejscowości, zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Write a comment