Cracow Shooting Academy – zagraniczni goście mile widziani

31 stycznia, 2019 (17:22) | Ogólna kategoria | By: admin

Zagraniczni turyści szukają w Krakowie rozmaitych wrażeń. Jedni przyjeżdżają tu podziwiać wyjątkowe zabytki. Inni zafascynowani są niezwykłą, magiczną wręcz atmosferą tego miasta. Dla kolejnych największym atutem Krakowa jest jego bogata oferta rozrywkowa. Nie brakuje również gości spragnionych bardziej ekstremalnych atrakcji. Okazuje się, że bardzo mocną stroną Grodu Kraka są strzelnice, coraz bardziej otwarte na zagranicznych klientów. Shooting range in Krakow to bardzo często poszukiwana forma aktywności. Najlepszą odpowiedzią na potrzeby gości zza granicy może okazać się Cracow Shooting Academy – strzelnica zlokalizowana na krakowskim Pasterniku.

Wstępny research, czyli wizyta na stronie strzelnicy
Przed podróżą do Krakowa zagraniczni turyści mogą zapoznać się ze stroną internetową tego wyjątkowego miejsca. Strona jest dostępna w kilku wersjach językowych, więc nie ma mowy o barierach językowych. Obcokrajowcy mają do dyspozycji stronę w języku angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim, hiszpańskim, szwedzkim, holenderskim oraz norweskim. To ogromne ułatwienie dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat samej strzelnicy i jej oferty, a ta jest wyjątkowo szeroka.
Na stronie prezentowana jest oferta dotycząca organizacji wieczorów kawalerskich na strzelnicy, co w ostatnich latach jest dosyć popularne oraz oferta dla firm, które mogą wybrać strzelnicę, jako miejsce imprezy integracyjnej czy innego eventu. Pomysł jest dosyć nietypowy, ale wiele firm stara się za wszelką cenę zaskoczyć dziś swoich pracowników, kontrahentów czy klientów. Impreza na strzelnicy fantastycznie spełnia to zadanie.

Na stronie można zapoznać się także z pakietami proponowanymi przez Cracow Shooting Academy. Jest ich tak wiele i są tak zróżnicowane, że można je z łatwością dostosować do swoich potrzeb, umiejętności i oczekiwań. Strzelnica oferuje również szeroki wybór broni podzielonej na broń krótką, broń długą i broń z okresu drugiej wojny światowej. Jej ogromnym atutem są doświadczeni instruktorzy, posiadający ogromną wiedzę na temat broni i technik strzelania połączoną z równie wielką pasją do strzelectwa.

Źródło: https://www.shootingcracow.com/en/

Write a comment