Kawa w firmie i opcja wynajmu ekspresu

3 marca, 2019 (10:03) | Ogólna kategoria | By: admin

Dzierżawa ekspresu do kawy oferuje przedsiębiorcom możliwość wyposażenia lokalu czy biura w profesjonalne urządzenia do przyrządzania wybornej kawy. Zdecydowaną zaletą takiego rozwiązania jest szeroki wybór ekspresów i proste procedury użytkowania. Warto dodać, że tego rodzaju rozwiązanie wychodzi na przeciw oczekiwaniom dzisiejszych przedsiębiorców, którym znacznie ułatwiono możliwość posiadania profesjonalnych ekspresów poprzez opcję dzierżawy.

Profesjonalne firmy wynajmujące ekspresy zarówno automatyczne, jak i kolbowe, udostępniają swoje usługi na określonym terenie. Jeśli prowadzisz firmę na południu Polski wyszukaj np. takiej opcji, jak dzierżawa ekspresów do kawy Wrocław i ciesz się ogromnym wyborem maszyn, które w pełni odpowiadają na wymagania różnego rodzaju biur czy małych i dużych gastronomi. Zainteresowani otrzymują nie tylko wysokiej jakości sprzęt, ale również indywidualne doradztwo w doborze odpowiedniego ekspresu.

Zasady dzierżawy ekspresu do kawy
Zacznijmy od tego, że jako przedsiębiorca nie będziesz narażony na wysokie koszty związane z zakupem ekspresu. Firmy wynajmujące sprzęt oferują wysokiej klasy urządzenia bez znacznego ponoszenia kosztów. Dodatkowo zyskujemy regularną współpracę kawową, a więc stały, miesięczny limit zamówień kawowych oraz opiekę techniczno – serwisową. Do kogo skierowana jest tego typu usługa? Przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie proste i funkcjonalne rozwiązania oraz dla osób, które cenią sobie poczucie bezpieczeństwa. Decydując się na wynajem ekspresu otrzymujemy pełen pakiet korzyści oraz gwarancję opieki serwisowej przez cały okres umowy.

Zalety korzystania z dzierżawy
Firma, która zdecyduje się na wynajem ekspresu do kawy, otrzymuje możliwość szybkiego i efektywnego rozwoju. Wiąże się to z brakiem ponoszenia na wstępie wysokich kosztów. Dodatkowym atutem usługi jest zachowanie ciągłości pracy – otóż na czas naprawy firma otrzymuje ekspres zastępczy. Zwracajmy uwagę na proste zasady zawarcia umowy oraz na wygodny model umowy dla klienta prowadzącego działalność gastronomiczną, dający możliwość zakupu różnego rodzaju produktów. Jest to niezwykle ważne i wygodne. Najczęściej nie ma też comiesięcznego limitu kawowego, a więc brak ograniczeń do zakupu tylko jednego ściśle określonego produktu. Dużą zaletą jest też pomoc techniczna i serwisowa.

Write a comment