Spanie w Karpaczu

8 maja, 2019 (13:41) | Ogólna kategoria | By: admin

Obecnie Karpacz to jeden z najliczniej odwiedzanych ośrodków turystycznych w południowo-zachodniej Polsce. Wpływa na to fakt, że mimo powstania w ostatnich latach sporych rozmiarów obiektów, miasto nadal zachował kameralną atmosferę górskiego kurortu. Oczywiście sprzyja temu plątanina uliczek schodzących ku szumiącej po głazach Łomnicy i pamiętające XIX wiek pensjonaty tonące wśród kwitnących w maju rododendronów. Nie zwlekaj zatem i zaplanuj swój pobyt w magicznym Karpaczu.

Karpacz to miasto liczące blisko 5 tysięcy stałych mieszkańców i dysponujące 13 tysiącami miejsc noclegowych zarówno dla zwolenników zasady „wszystko pod jednym dachem”, jak i preferujących kilkusetosobowe hotele lub miłośników nostalgicznych willi. Amatorzy prostych warunków dostępnych za niewielką cenę też znajdą coś dla siebie.

Willa Perła
Willa ta położona jest w Karpaczu w otoczeniu lasu. Z okien roztacza się piękny widok na Karkonosze a gospodarze oferują miłą domową atmosferę. Obiekt dysponuje pokoje 2, 3- osobowe z łazienkami, TV i tarasami. Do dyspozycji gości pozostaje aneks kuchenny oraz kuchnia dla gości. W sąsiedztwie znajdują się stoki narciarskie, szlaki turystyczne, basen oraz słynne miasteczko Western City.

Leśny Dwór
Jest to prowadzony rodzinnie gościniec, który powstał w Karpaczu w 1860 roku. Początkowo funkcjonował pod niemieckim szyldem „Die Waldhaus Waimar”, jednak obecnie, łączy atmosferę przełomu wieków ze współczesnym komfortem. Obiekt położony jest w pobliżu głównych szlaków karkonoskich gór i centrum miasta Karpacz. Możemy zgodnie przyznać, że Leśny Dwór stał się idealnym miejscem wypoczynku dla turystów z całej Polski i zagranicy. Jeśli szukacie gościnnego pensjonatu lub komfortowego hotelu w Karpaczu, to przekonajcie się sami, że Leśny Dwór spełni wszystkie wasze oczekiwania. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.lesnydwor.karpacz.pl.

Pensjonat L&B
Obiekt usytuowany jest w uroczym miejscu. Jest to doskonałe miejsce na wypoczynek dla osób pragnących oderwania się od codziennej rzeczywistości. Bliska odległość szlaków turystycznych na Śnieżkę, Samotnie, Świątynia Wang, tras biegowych oraz wyciągów narciarskich, to jedne z wielu zalet tego miejsca.

Write a comment