O cenach kostki brukowej

22 maja, 2019 (14:49) | Ogólna kategoria | By: admin

Wyjątkowo prezentujące się nawierzchnie z kostki brukowej pozytywnie wpływają na wygląd niejednej aranżacji. Zaletą tego materiału jest ułatwienie swobodnego poruszania się po szlakach komunikacyjnych. Bogata oferta na rynku daje nam niemal nieograniczone możliwości wyboru. Poniżej przyjrzymy się kosztom zakupu różnego typu produktów przeznaczonych na nawierzchnie zewnętrzne oraz porównamy ceny kostki brukowej.

Cena kostki brukowej w dużej mierze zależy głównie od specyfikacji technicznej produktu. Najtańsza w zakupie jest oczywiście szara kostka betonowa, zwana także przemysłową. Za modele o grubości od 4 do 6 cm zapłacimy ok. 20 – 35 zł za m2. Z kolei kostka brukowa barwiona będzie już odrobinę droższa. Betonowa kostka brukowa w kolorze grafitowym, żółtym lub brązowym będzie się wahać od 30 do 60 zł. Na stronie http://www.pomtech.pl/produkty-kostka-brukowa.htm znajdziemy całą gamę produktów w różnych cenach.

Ceny kostki brukowej z granitu
Wiele osób poszukuje bardziej eleganckich rozwiązań, dlatego w ofercie Pomtech znajduje się kostka brukowa z kamienia naturalnego, przy czym największą popularnością cieszą się produkty z granitu. Najtańsza w zakupie będzie szara kostka granitowa o rozmiarach 40 x 60 mm, którą można nabyć od kwoty 60 zł za m2.

Oferta kostek z granitu
Nostalino GRANIT od lat cieszy się ogromną popularnością. Zaokrąglone kształty oraz niewielkie wymiary kostek nadają romantyczny klimat przedwojennych uliczek. Należy podkreślić, że wzór pozwala na dowolne formowanie kół, łuków i krętych alejek. Z kolei marka Werona to system kostek bezfazowych w siedmiu rozmiarach. Prostokąty różnych długości pozwalają uzyskać efekt niezwykle , co świetnie sprawdzi się na nowoczesnej i lekkiej nawierzchni oraz na podjazdach i przydomowych chodnikach. Dzięki bardzo wąskim fugom łatwo utrzymać kostkę w czystości. Dostępna jest ona zarówno w wersji płukanej z widoczną strukturą naturalnych kruszyw oraz gładkiej.

Write a comment