Poziome cz pionowe, kolorowe czy w stonowanym odcieniu? Jakie wieszaki do przedpokoju wybrać?

8 lipca, 2019 (13:55) | Ogólna kategoria | By: admin

Każdy, kto chce wyposażyć swój przedpokój w wieszak na ubrania, staje przed nie lada dylematem. Dostępnych opcji jest przecież tak wiele. Możemy się o tym przekonać na stronie https://otomeble.pl/meble-do-przedpokoju/wieszaki-do-przedpokoju.html.

Jaki rodzaj wieszaka wybrać?
Modele poziome nie wymagają dużej przestrzeni do instalacji i są optymalne do umieszczenia w strefach narożnych. Z reguły mają kształt prostokątny lub opływowy. Dla wygody modele poziome są często uzupełniane w górnej części półką na kapelusze lub inne nakrycia głowy. Układając haczyki w kilku rzędach, można umieścić na wieszaku więcej ubrań wykorzystując niewielką powierzchnię ściany.

Wieszaki pionowe zajmą więcej miejsca, więc przed ostatecznym wyborem takiego modelu należy dokładnie zmierzyć dopuszczalne wymiary. Drewniany panel może mieć geometrycznie regularny kształt lub, przeciwnie, fantazyjny kształt, uzupełniony metalowymi haczykami w jednym lub kilku rzędach. Oryginalne wyglądają modele tapicerowane skórą lub jej zamiennikami. Droższe, kute wieszaki będą służyć wiernie przez wiele lat, stanowiąc elegancką i stylową dekorację wnętrza.

Z reguły wieszaki są umieszczane w małych pomieszczeniach, więc delikatne kolory wizualnie powiększą przestrzeń. Wieszak o białym odcieniu jest odpowiedni zarówno do jasnych pomieszczeń, jak i do ciemnych wnętrz dla kontrastu. Biel jest zawsze w modzie. Może również doskonale odbijać światło. Jest to bonus w przypadku małych i ciemnych przedpokojów.

Jasny wieszak ścienny może być fantastycznym elementem każdego wnętrza. Ekscytujący żółty, ponętny szkarłatny, nasycony turkusowy kolor będzie w stanie stworzyć ciekawy nastrój. Zastosowanie krzykliwych odcieni jest wskazane w pokojach o modnym, awangardowym stylu np. pop art. Ciemne lub czarne wieszaki są z kolei bardzo uniwersalne. Z reguły są to wyroby metalowe lub kute. Wybierając model ciemnego koloru z łatwością dopasujemy go do każdego wnętrza.

Źródło: https://otomeble.pl/meble-do-przedpokoju/wieszaki-do-przedpokoju.html

Write a comment