Atrakcje dla każdego w Galerii Łomianki

9 stycznia, 2020 (21:52) | Ogólna kategoria | By: admin

Atrakcje dla każdego w Galerii Łomianki

Galeria Łomianki to wyjątkowe centrum handlowe, położone pod Warszawą w niewielkiej miejscowości Łomianki. Przyświeca mu idea ekologiczności i bliskości z naturą, która jest tu na wyciągnięcie ręki w najczystszej postaci, ponieważ nieopodal znajduje się Kampinoski Park Narodowy. Galeria Łomianki to gwarancja miło spędzonego czasu samotnie lub z całą rodziną ze względu na ogromny wybór atrakcji, usług i sklepów. Z pełnym planem galerii oraz jej ideologią można zapoznać się na stronie https://galerialomianki.pl.

Teatrzyk w dwóch wersjach

Galeria Łomianki zapewnia rozrywkę dla dużych i małych gości, więc dzieci mogą spędzić tutaj magiczne popołudnie, nawet gdy rodzice będą zajmować się obowiązkami dnia codziennego. Jedną z regularnie odbywających się atrakcji dla dzieci jest teatrzyk kukiełkowy, w którym dzieci mogą wziąć udział bezpłatnie. Tematyka przedstawień zmienia się, a sam spektakl ma charakter interaktywny, by bardziej zainteresować dzieci i dać im możliwość wczucia się w klimat opowieści jeszcze bardziej. Jednego razu udadzą się w daleką podróż przez siedem mórz i dzikie lądy w celu odnalezienia niesamowitego skarbu wraz z zabawną i przyjacielską grupą piratów, zaś innego dnia pomogą elfowi w poszukiwaniu zaginionego Mikołaja.

Szał zakupów

Oczywiście, galeria kojarzy się przede wszystkim z zakupami różnego rodzaju i takich atrakcji w Galerii Łomianki nie brakuje. Mamy tu duży wybór sklepów odzieżowych, popularnych sieciówek, punktów usługowych oraz punktów gastronomicznych. Można poszaleć w poszukiwaniu idealnej garderoby, wypić dobrą kawę, a później kupić kilka książek na zimowy wieczór i jeszcze zrobić zakupy spożywcze do domu. Galeria zapewnia wiele możliwości dla osób w każdym wieku.

Write a comment