Dworek Arkadia – usługi cateringowe

15 stycznia, 2020 (16:53) | Ogólna kategoria | By: admin

W sytuacji, kiedy stoi przed nami konieczność zorganizowania rodzinnej uroczystości czy imprezy firmowej, warto pochylić się nad wyborem właściwej firmy cateringowej, która pozwoli na jak najlepsze przygotowanie menu. Dworek Arkadia oferuje wysokiej jakości usługi, które charakteryzują się precyzją, terminowością, wysoką jakością, poczuciem smaku i estetyki.

Odpowiednio skomponowane menu jest tajemnicą udanego wydarzenia. W końcu kiepskie jedzenie może popsuć humor, a więc i całą imprezę. W ofercie Dworku Arkadia znajdziemy usługi cateringowe, które obejmują organizację bankietów, przerw lunchowych, przerw kawowych, organizację konferencji, studniówek, przyjęć rodzinnych jak chrzciny, komunie, pikniki oraz wesela plenerowe.

Dworek Arkadia
Dworek Arkadia to wyjątkowe miejsce, będące kwintesencją staropolskiego stylu w jego najlepszym wydaniu. Arkadia znana jest z wyrafinowanej kuchnią, przygotowującej najwyższej jakości dania, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Kucharze są nie tylko wysokiej klasy specjalistami w swojej branży, ale również prawdziwymi wirtuozami kuchni polskiej, jak i międzynarodowej. W ramach oferty przygotowywana jest indywidualna propozycja odpowiednia na każdą okazję. W zależności od potrzeb i upodobań gości, przygotowywane są zarówno wystawne bankiety i kolacje firmowe, jak również przyjęcia przeznaczone dla węższego grona bliskich. Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie http://dworekarkadia.pl/uslugi-cateringowe.html.

Cena usługi
Tak naprawdę wszystko zależy od jedzenia jakie wybierzemy, liczby gości oraz cen dań. Z tego względu, że menu komponowane jest indywidualnie, najlepiej skontaktować się z lokalem w celu przygotowanie orientacyjnej wyceny, podając liczbę gości, ilość i rodzaj dań, napoje – im więcej informacji, tym dokładniejsza wycena. Wówczas można prowadzić dalsze ustalenia, na bieżąco uaktualniając kosztorys.

Write a comment